e-papierosy

Na targu w Głogowie wykryto nielegalny płyn do papierosów

Legniccy funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli ponad 50 litrów płynu do e-papierosów na targowisku w Głogowie. Całkowita wartość znalezionego towaru to niecałe 40 tysięcy złotych.

W trakcie przeprowadzania rutynowej kontroli na targowisku w Głogowie funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z KAS w Legnicy natrafili na ponad dwa tysiące opakowań z płynem do papierosów elektronicznych. Nielegalny towar sprzedawany był bez akcyzy.

Jeżeli chcesz zasięgnąć więcej podobnych informacji na temat papierosów elektronicznych, zapraszamy na https://zamojszczyzna.pl.

Legniccy funkcjonariusze przechwycili 2,5 tys. opakowań z płynem do e-papierosów

Jak podała rzecznik prasowa Krajowej Administracji Skarbowej – Agnieszka Rzeźnicka-Gniadek, w sumie zabezpieczono prawie 2,5 tysiąca nielegalnych opakowań z płynem do e-papierosów o łącznej wartości 39 tysięcy złotych. Próbki zgromadzonego materiały dowodowego zostały przekazane do badań laboratoryjnych w celu oszacowania zawartości substancji niedozwolonych.

Rzeczniczka prasowa KAS przestrzega również przed nabywaniem płynów do e-papierosów z podejrzanych źródeł. Niesprawdzone produkty mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia. Ponadto, ich zakup wpływa również na rozwój przestępczego półświatka.

A tutaj możesz przeczytać o nieudanej kradzieży na kolei.