legnica-dzien-dziecka

„Dzień Dziecka i 8 urodziny Julka” w Legnicy!

Już w najbliższą środę najmłodsi legniczanie będą mieli okazję do znakomitej rozrywki podczas wydarzenia pn. „Dzień Dziecka i 8 urodziny Julka” w Legnicy. W ramach imprezy przygotowano fantastyczne atrakcje, jakich dzieci będą mogły doświadczać w towarzystwie bajkowych postaci. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Dnia 01 czerwca o godzinie 17:00 w Legnicy odbędzie się festyn „Dzień Dziecka i 8 urodziny Julka”, podczas którego będą się mogły świetnie bawić zarówno dzieci, jak i rodzice. Imprezę rozpocznie korowód postaci z bajek, którego wymarsz nastąpi o godzinie 17:00 z placu Meisslera przy Galerii Piastów w Legnicy. Bajkowi bohaterowie zakończą swoją wędrówkę w pobliżu rzeźby Julka, gdzie odbędzie się dwugodzinna zabawa.

Zobacz również, jak będzie wyglądać Dzień Dziecka w Nowym Targu.

Bańki, klauny, dmuchańce i lemoniada

W trakcie zabawy z bajkowymi postaciami dzieci będą mogły skorzystać z różnych atrakcji, takich jak dmuchańce, puszczanie baniek mydlanych, warsztaty cyrkowe, lemoniada z saturatora i atrakcyjne konkursy. Ponadto, będzie można również obejrzeć przestawienia pantomimy i sztuki klaunady, przygotowane przez Teatr JaSię z Gdańska.

Warto dorzucić, że nie jest to jedyna niespodzianka, jaką miasto przyszykowało dla swoich najmłodszych mieszkańców. Świetną zabawę z okazji Dnia Dziecka oferuje też Legnicka Biblioteka Publiczna przy ul. Piastowskiej, gdzie w środę o godzinie 14:30 wszystkich widzów powita iluzjonista Michał Sośniak.