kfc

W listopadzie otwarcie nowego lokalu KFC w Legnicy!

A oto wspaniała wiadomość dla wszystkich entuzjastów wybornych kawałków kurczaka przyrządzanego przez sieć lokali pułkownika Harlanda Davida Sandersa: Za pięć miesięcy w Legnicy nastąpi otwarcie nowego lokalu KFC, na który zaproszeni są wszyscy mieszkańcy miasta i okolic. Restauracja powstanie przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Władysława Sikorskiego.

Już w listopadzie na osiedlu Piekary otworzą się podwoje nowej restauracji sieci KFC, która będzie serwować swoje specjały przy skrzyżowaniu ul. Władysława Sikorskiego i ul. Armii Krajowej w Legnicy. Lokal będzie można łatwo namierzyć, ponieważ zostanie umieszczony zaraz przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa i dyskontu spożywczego Biedronka.

A jeżeli znajdziesz się w pobliżu Lęborka i najdzie Cię ochota na kurczakowe szaleństwo, wstąp do lokalu KFC w Lęborku.

To już drugi punkt KFC w Legnicy i trzeci w okolicy

Nowa restauracja Kentucky Fried Chicken będzie już drugim miejscem w Legnicy i trzecim w okolicy, gdzie będzie można skosztować słynnych skrzydełek amerykańskiego giganta gastronomii. Pierwszy lokal KFC powstał w 2006 roku i można go odwiedzać w Galerii Piastów przy ul. Najświętszej Marii Panny w Legnicy. Natomiast drugi znajduje się przy autostradzie A4 w miejscowości Nowa Wieś Legnicka (gm. Legnickie Pole).

Warto też wspomnieć, że pierwszy lokal KFC w Polsce powstał w 1993 roku w Warszawie.

Nie zapomnij też zapoznać się z informacją, jak w Dniu Dziecka mogły bawić się dzieci w Legnicy.