Nocna tragedia na autostradzie A4: Małżeństwo zginęło po zderzeniu z ciężarówką

W niewytłumaczalnych jeszcze okolicznościach, samochód osobowy przemieszczający się autostradą A4 w rejonie Legnicy, niespodziewanie uderzył w stacjonującą tam ciężarówkę z naczepą. W wyniku tego tragicznego zdarzenia zmarło małżeństwo pochodzące z regionu świętokrzyskiego. Śledztwo mające na celu wyjaśnienie szczegółów tego smutnego incydentu prowadzone jest przez jednostki policyjne pod nadzorem prokuratury.

Straszliwy wypadek miał miejsce w sobotę, 3 lutego o godzinie 4:00 rano na odcinku 92,5 km autostrady A4 niedaleko Legnicy (województwo dolnośląskie). Samochód osobowy marki Duster niespodziewanie wpadł na ciężarówkę stojącą na pasie rozbiegowym. Niestety, 66-letni mężczyzna i jego 71-letnia żona, obydwaj mieszkańcy województwa świętokrzyskiego, natychmiast stracili życie.

Ekipa dochodzeniowo-śledcza była obecna na miejscu zdarzenia, gdzie pod nadzorem prokuratora przeprowadzano oględziny oraz zabezpieczano dowody. Wszystko, od pojazdu po ciała nieżyjących małżonków, zostało odpowiednio zabezpieczone w celu dalszej analizy.

Pierwsze przypuszczenia śledczych sugerują, że za tragedią może stać drzemka kierowcy Duster’a, co mogło spowodować zjechanie pojazdu na pas rozbiegowy i uderzenie w ciężarówkę. By potwierdzić te domysły, policjanci pracujący pod nadzorem prokuratora będą musieli dogłębnie zbadać wszystkie elementy tego tragicznego w skutkach zdarzenia.