Legnicki plac zamienił się w świąteczną arenę, gdzie RMF FM przekazało 500 choinek mieszkańcom

Podczas niezwykłego wydarzenia, do którego doszło we wtorek w Legnicy, setki mieszkańców z różnych części miasta zgromadziły się, aby wziąć udział w popularnej akcji „Choinki pod choinkę” organizowanej przez ogólnopolską stację radiową RMF FM i Małopolskę. Wydarzenie to nie tylko przyciągnęło tłumy, ale również wpisało się na stałe do historii miasta. Wszystko to za sprawą 500 choinek, które stworzyły magiczną atmosferę nadchodzących świąt.

Kiedy towarzyszący akcji karp zatorski w słoiku znalazł nowe domy, mieszkańcy Legnicy cieszyli się nie tylko z otrzymania pięknych choinek, ale również z możliwości uczestniczenia w tej wyjątkowej akcji. Tadeusz Krzakowski, prezydent miasta Legnica, skomentował: – To była bardzo pozytywna inicjatywa. Tego rodzaju działania nie tylko budują silne więzi społeczne, ale także dodają magicznej atmosfery przedświątecznemu okresowi. Zawsze cieszymy się na widok świątecznego konwoju RMF.”

Całe wydarzenie przepojone było duchem świątecznej radości i wspólnego celebrowania. Dzięki zaangażowaniu stacji RMF FM, mieszkańcy Legnicy mogli doświadczyć tradycji „Choinki pod choinkę”, co przyczyniło się do stworzenia niepowtarzalnych momentów w okresie przedświątecznym.