W Legnicy otwarto lodowisko

Nadeszła zima, a wraz z nią ujemne temperatury. Jednakże ten czas ma także plusy. Zdecydowanie sprzyja miejskim lodowiskom. Z pewnością wielu fanów łyżwiarstwa długo wyczekiwało momentu, w którym znowu założy łyżwy i wybierze się na lodowisko. W naszej Legnicy mieszkańcy miasta w końcu doczekali się tego wyjątkowego czasu, ponieważ niedawno nastąpiło otwarcie sztucznego lodowiska.

Lodowisko zostało otwarte na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, który znajduje się przy ulicy Sejmowej w Legnicy. Podczas otwarcia lodowiska zrealizowano pokaz jazdy figurowej, który wyjątkowo przypadł do gustu przybyłej publiczności. Poza tym uczestnicy wydarzenia mieli przyjemność skosztowania gorącej czekolady, a także świątecznych pierniczków. To wszystko w ramach otwarcia sezonu.

Z lodowiska może skorzystać każdy. Lodowisko jest czynne każdego dnia, również w weekendy. Lodowa powierzchnia jest dostępna w godzinach od 9:45 do 20:00. Wybierając się na łyżwy warto zadbać o odpowiednie ubranie oraz ochronę w postaci kasku. Upadek na lód może spowodować zwichnięcia oraz złamania.