Koncert kolęd i pastorałek

Wybierz się na niezwykły koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się już w styczniu! Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Legnicy.

 

Kochasz kolędy i pastorałki? Wybierz się na lokalny koncert w Legnicy. Taka okazja pojawi się już 22 stycznia 2023 roku. Wydarzenie odbędzie się w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej. Wejście od ulicy Bilsego. Start wydarzenia zaplanowany został na godzinę 17:00. Wydarzenie jest biletowane i kosztuje 15 zł. Bilety można zakupić w Galerii Satyrykon.

Na scenie zaprezentuje się: Chór Madrygał z Legnickiego Centrum Kultury pod dyrekcją Dariusza Rzoncy, Dziecięco-Młodzieżowa Legnicka Orkiestra Dęta pod dyrekcją Konstancji Mozolewskiej oraz Zespół Pieśni i Tańca „Legnica”. Koncert zostanie poprowadzony przez Annę Wagner.

Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Legnicy. Podczas koncertu zostaną zaprezentowane najpiękniejsze polskiej kolędy oraz pastorałki. Jesteśmy przekonani, że zaprezentowane występy na długo zapadną w pamięci całej przybyłej na wydarzenie publiczności.