kebab

Wielkie otwarcie legnickiego Kebab Mark w Nowym Roku

Wraz z nadejściem Nowego Roku w Legnicy ruszył nowy lokal gastronomiczny serwujący znakomitą kuchnię libańską. Restauracja nosi nazwę Kebab Mark i mieści się przy ul. Fabrycznej 3. Lokal należy do znanej w Polsce sieci KEBAB MARK, której restauracje znajdują się w różnych miejscowościach na terenie całego kraju.

Wielkie otwarcie restauracji Kebab Mark przy ul. Fabrycznej 3 w Legnicy odbyło się 1 stycznia 2022 roku, otwierając legniczanom progi do bogatej oferty rozmaitych rodzajów kebabów i smacznych potraw kuchni libańskiej. Już w pierwszy dzień swojej działalności Kebab Mark cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Legnicy, przyrządzając sycące posiłki dla każdego smakosza.

Kebaby znane w całej Polsce

Restauracje KEBAB MARK można znaleźć w wielu różnych miastach, m.in. takich jak Gliwice, Legnica, Lublin, Nowa Sól, Namysłów, Oława i Polkowice. Każdy z lokali wyposażony jest w bogate menu z libańskimi potrawami i szerokim wyborem kebabów, serwując prawdziwie libańskie doświadczenia smakowe.

Wśród potraw serwowanych w Kebab Mark znajdują się Shoarma, Philadelphia, Fajita, przysmaki z grilla i humus z mięsem. W ofercie dostępne są także kanapki, dania wegetariańskie, zestawy dla dzieci, sałatki, desery, napoje i dodatki.

Kebab Mark w Legnicy otwarty jest przez cały tydzień: od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00-24:00 i od piątku do niedzieli w godz. 10:00-03:00. Dużą zaletą lokalu jest również możliwość zamówienia jedzenia na dowóz, dzięki czemu gotowe potrawy dostarczane są prosto pod wskazany przez nas adres.