Zmodernizowany Basen Bąbelek w Legnicy zaprasza na wielkie otwarcie 25 czerwca

Basen Bąbelek, po gruntownym remoncie, jest gotowy do powitania swoich gości! Mieszkańcy Legnicy z niepokojem oczekują na ten dzień. Prace modernizacyjne, które trwały prawie dwa lata, przyniosły wiele zmian. Teraz kompleks sportowy dysponuje basenem, jacuzzi, strefą relaksu, saunami fińską i infrared oraz parową, a także grotą solną. Oficjalne otwarcie obiektu przy ulicy Mazowieckiej zaplanowane jest na wtorek, 25 czerwca.

Na uroczyste otwarcie Basenu Bąbelek planowane są różnorodne atrakcje dla gości w każdym wieku. O godzinie 12:00 rozpocznie się ceremonia otwarcia. Od godziny 16:00 do 18:00 przewidziano zabawy i animacje dla najmłodszych zarówno w wodzie, jak i na brzegu basenu. W tym samym czasie odbędzie się również pokaz umiejętności pływackich zawodników z Klubu Sportowego Wankan.

Potem, od godziny 17:00 do 18:00, zaplanowano aqua aerobik dla dorosłych. Wreszcie między 18:00 a 20:00 odbędą się pokazy ceremonii saunowej, które będą się odbywać o godzinach 18:00, 18:45 i 19:30. W każdej z tych sesji może uczestniczyć jednorazowo tylko 15 osób, a zapisy są wymagane z wyprzedzeniem.