Zespół piłkarski Miedź Legnica wprowadza nowe zmiany: Juliusz Letniowski dołącza do drużyny

Po ambicjach dotyczących powrotu do PKO Ekstraklasy w nadchodzącym sezonie, Miedź Legnica, prowadzona przez trenera Ireneusza Mamrota, zaczyna wprowadzać strategiczne zmiany w swoim składzie. W czwartek 30 maja klub poinformował o podpisaniu kontraktu na dwa lata z Mateuszem Grudzińskim, a następnie ujawniono kolejną znaczącą zmianę. Juliusz Letniowski, 26-letni ofensywny pomocnik, teraz również będzie reprezentować barwy Miedzi.

Legnicki klub nie zwalnia tempa w szukaniu nowych talentów na rynku transferowym, co potwierdza najnowszy nabytek – Juliusz Letniowski. Jak podano na oficjalnej stronie internetowej Miedzi Legnica, 26-letni pomocnik związał się z klubem trzyletnim kontraktem.

Przed dołączeniem do Miedzi, Letniowski grał w Ruchu Chorzów, gdzie został wypożyczony z Widzewa Łódź. Piłkarz ma na swoim koncie występy w takich drużynach jak Bytovia Bytów, Arka Gdynia czy Lech Poznań. Początki jego piłkarskiej kariery wiążą się z Akademią Piłkarską Lechii Gdańsk, gdzie stawiał swoje pierwsze kroki w profesjonalnej piłce.