Place zabaw dla najmłodszych

Sprawdź, gdzie zabrać swoje dziecko na plac zabaw? Podpowiadamy!

W końcu temperatura w naszym kraju znacząco się podniosła i możemy mówić o wiośnie w pełnym wymiarze. To szczególny czas kiedy przyroda budzi się do życia i ludziom powraca chęć do życia. Zwiększona aktywność jest też zauważalna na lokalnych boiskach oraz placach zabaw. Dookoła słychać gwar, piski i śmiechy najmłodszych mieszkańców Legnicy.

Warto jest jednak zapoznać się z miejscami, które są bardzo dobrze dostosowane do zabaw dla dzieci. Chodzi oczywiście o wyposażenie w takie urządzenia, jak np. drabinki, karuzele, trampoliny, linki wspinaczkowe, piaskownice, huśtawki. Zdecydowanie trzeba zwrócić uwagę na fakt, czy znajdujące się urządzenia mają odpowiednie zabezpieczenia chroniące dzieci przez wypadkiem.

Zdecydowanie rekomendowanym miejscem dla zabaw dzieci w Legnicy jest: Park Doliny Zimnej Wody, Park Miejski im. Piastów Śląskich, Park im. gen. Józefa Hallera, Park im. Tadeusza Kościuszki, a także Park Skowroni. Jesteśmy przekonani, że w tych miejscach najmłodsi mieszkańcy Legnicy będą bawić się doskonale!