Rolety, moskitiery, żaluzje

Budowa domu to niezwykle skomplikowane przedsięwzięcie. Wie to każdy inwestor, który choć raz podejmował się takiego zadania. Szczególnie trudne jest w tym wypadku wybranie odpowiednich elementów wyposażenia użytkowego, które nie tylko cechować się muszą wysoką jakością, lecz również dobrą ceną. Z myślą o inwestorach szukających możliwie najlepszych rozwiązań powstała firma Fintecnic. Kim jesteśmy i co możemy zaoferować?

Podstawowe informacje o firmie

Przedsiębiorstwo Fintecnic to w pełni polska firma, które zajmuje się produkcją oraz dystrybucją okien, oraz różnego rodzaju akcesoriów okiennych. Z racji tego, że mieści się w Łodzi, jest pierwszym skojarzeniem wielu klientów, którzy zastanawiają się nad tym, gdzie kupić rolety łódź.
Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Przede wszystkim posiadamy ogromne ponad 10-letnie doświadczenie w branży. Sprawia to, że wiemy, czego oczekują od nas klienci, a mianowicie solidności produktów, terminowości dostaw, a także ogromnego wyboru różnego rodzaju elementów oraz części związanych ze stolarką okienną. Co więcej, cechuje nas indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań.

Fintecnic okna drewniane łódź – co jest w ofercie?

Co liczy się w pierwej kolejności dla klienta? Jak można się łatwo domyślić oczywiście oferta. Innymi słowy, co można zakupić w naszej firmie? Jak się okazuje, liczba oferowanych przez nas produktów może zrobić na każdym wrażenie.
W pierwszej kolejności warto tu wspomnieć o ogromnym wyborze różnego rodzaju okien. Posiadamy nie tylko piękne, klasyczne okna drewniane, lecz również nowoczesne i zachwycające swoim designem okna aluminiowe. Rzecz jasna dla klientów o mniejszym budżecie mamy także tańsze okna PCV, które dodatkowo charakteryzują się świetną ochroną akustyczną.
To oczywiście nie wszystko, ponieważ w naszej ofercie klient znajdzie również drzwi zewnętrze o różnej charakterystyce, więc możliwe jest dobranie ich nie tylko pod kątem wyglądu, lecz również tego, jaką ochroną mają się one charakteryzować. Drzwi warto uzupełnić o odpowiednią bramę garażową, która nie tylko może się charakteryzować podobną estetyką wykonania, lecz również będzie świetnie pasowała do elewacji całego budynku.
Na sam koniec warto jeszcze wspomnieć o różnych rozwiązaniach ochronnych do okien. W naszej ofercie znaleźć więc można przede wszystkim moskitiery pasująca idealnie do naszych okien, lecz również gotowe, bardzo proste w montażu rolety, które charakteryzować się mogą najróżniejszą kolorystyką i wzornictwem.

Fintecnic okna aluminiowe łódź – czy usługi też są oferowane?

Wiele osób zastanawia się podczas wybierania sklepu oferującego takie elementy jak moskitiery, bramy garażowe czy też przede wszystkim okna, czy mogą po zakupie liczyć na usługi po sprzedażowe. W naszym wypadku jak najbardziej tak.
Fintecnic oferuje przede wszystkim darmowy transport zakupionych przez klientów elementów. Co jednak najważniejsze oferujemy także ich montaż, dzięki czemu obsługa jest w tym wypadku kompletna. Sprawia to, że klient nie musi się martwić terminem, sposobem czy też jakością montażu, co rzecz jasna wpływa na późniejszy komfort użytkowania.