festiwal-zielarstwa

Festiwal Zdrowia i Zielarstwa w Duninie

04 września odbył się III Festiwal Zdrowia i Zielarstwa w Starym Młynie w Duninie, na który zjechało się ponad 1000 osób. Impreza gościła 51 wystawców oferujących produkty naturalne i obfitowała w liczne atrakcje dla całych rodzin.

Organizatorzy festiwalu są bardzo zadowoleni z sukcesu festiwalu zielarskiego i podkreślają, że jest to doskonała zachęta, aby kontynuować tę naturalną imprezę w przyszłym roku. Festiwal jest świetnym miejscem na uświadamianie ludzi w kwestii zdrowego odżywiania i stawiania na zakup produktów naturalnych. Dzięki takim imprezom, robiąc zakupy, konsumenci częściej czytają etykiety na produktach spożywczych, uważają na substancje przetworzone i sprawdzają listy składników w żywności pakowanej.

Festiwal Zdrowia i Zielarstwa w Duninie prezentował rozmaite produkty naturalne, w tym zioła, pieczywo z mąki orkiszowej, wyroby pszczelarskie, sery kozie, ekstrakty ziołowe i medycynę naturalną. Można było nawet zakosztować zdrowych potraw z różnych zakątków świata. Ponadto, przedstawiał też informacje o zdrowym stylu życia, biżuterię miedzianą i ceramikę rzemieślniczą.

Podczas festiwalu goście mieli okazję do podziwiania warsztatów garncarskich i rzeźbiarskich, a także czerpania wiedzy z zakresu medycyny naturalnej, przedstawianej przez specjalistów z różnych dziedzin. Pokazywali oni, jak przygotowywać zdrowe potrawy i refleksologie stóp, a także, jak leczyć za pomocą naturalnych medykamentów.

Festiwal nie zapomniał również o najmłodszych uczestnikach, na których czekały takie atrakcje, jak plac zabaw, dmuchańce, animatorzy i przejażdżki konne.