Galeria Ferio w Legnicy rozdaje choinki!

Galeria Ferio w Legnicy, mieszcząca się przy ulicy Chojnowskiej 41, jak co roku, przygotowała dla swoich klientów świąteczne promocje. W tym roku, zorganizuje także akcję o nazwie „Zrób zakupy i odbierz choinkę”.

W jaki sposób można odebrać świąteczne drzewko? Podpowiadamy!

Wystarczy, że w dniach od 1 do 12 grudnia, zrobimy zakupy w wybranym przez nas sklepie, znajdującym się w Galerii Ferio, za minimum 50 złotych i zachowamy paragon. Jedyny wyjątek stanowi sklep Tesco, który nie bierze udziału w promocji. Już 12 grudnia w godzinach między 10.00, a 13.00 należy zgłosić się do strefy relaksu, która znajduje się na parterze wymienionej Galerii i tam odebrać drzewko. Jego maksymalna wysokość nie powinna przekraczać 150 centymetrów.

Rozdawanie choinek przewidziano w trzech pulach. Pierwsza o 10.00, druga o 12.00, a ostatnia o 13.00.

Jedna osoba, z jednym paragonem, może otrzymać jedno takie drzewko.

W dniu rozdawania choinek, czyli 12 grudnia, w godzinach od 10.00 do 15.00, można także odwiedzić Świąteczny Kiermasz Rzemieślniczy, organizowany w Galerii. Można tam zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne, także te wykonywanie ręcznie. Nie zabraknie także rękodzielników, którzy prezentować będą swoje wyroby i prace. Warto wspierać lokalne działania, a przy tym zyskać piękne i niepowtarzalne dekoracje na Święta.