Błażej Król zagra w Legnicy!

Oryginalny artysta, którego twórczość łapie za serce pojawi się w naszym mieście już w marcu. Nie przegap szansy. Bilety już w sprzedaży!

 

Błażej Król wystąpi w naszym mieście! To fantastyczna wiadomość dla fantów tego nietuzinkowego artysty! Koncert Króla odbędzie się już w marcu, a dokładniej 4 marca 2023 roku. Start wydarzenia zaplanowano o godzinie 19:00. Koncert odbędzie się w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej. Organizatorem koncertu jest Legnickie Centrum Kultury przy ulicy OO. Zbigniewa i Michała. Wejście na wydarzenie jest biletowane. Bilety można zakupić w Galerii Satyrykon lub poprzez drogę online.

Błażej Król to jeden z popularniejszych wokalistów w Polsce. Jest również autorem tekstów piosenek oraz kompozytorem. Artysta ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, a także wydanych sześć solowych płyt. W 2019 roku otrzymał wyjątkową nagrodę w postaci „Paszportu Polityki”. Poza tym otrzymał również Fryderyka w kategorii Autor Roku.

To wokalista, który ma rzeszę fanów w całym kraju. W social mediach obserwują go tysiące ludzi. Ten skromny chłopak zdobył już serca milionów słuchaczy. Serdecznie zapraszamy na niezwykły koncert Błażeja Króla w naszym mieście.